logo WAT
logo BGWAT
 

Kontakt

Specjalista ds. otwartej nauki

Pełnomocnik Rektora ds. Otwartego Dostępu

Wsparcie w zakresie Polityki Otwartego Dostępu

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem zadań Wojskowej Akademii Technicznej w zakresie upowszechniania otwartości nauki p. Ewą Kasperską Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 261 837 365, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


Doradztwo w zakresie formalnego opracowania Planu Zarządzania Danymi Badawczymi.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p. Piotrem Staniakiem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 261 837 365, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


Dokumenty wymagające szybkiej weryfikacji, np. plany zarządzania danymi badawczymi, prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 21 października 2022 12:58
facebook Instagram Instagram blog NUKAT bibliowawa
360_STOPNI
Logo języka migowego
Konferencja Naukowa ph. Cywilizacja wiedzy – wyzwanie dla bibliotek